KONST / Litografier / Serigrafier 12533136
nr 1253 3136
Kjartan Slettemark
(1932-2008), Sverige
Serigrafier, 2 st, Ej signerade, lösa blad, bladets mått: 60x50
Kjartan Slettemark, svensk-norsk målare född 1932, död 2008.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
450 kr
måndag 6 maj 2019
kl 20:31:23
300 kr
400 kr
Kjartan Slettemark
Läs mer om Kjartan Slettemark